UNIKÁTNÍ KYSLÍKOVÁ KOSMETIKA FABERLIC A PROČ JÍ ZAČÍT POUŽÍVAT ?

❤️ ❤️ ❤️ KYSLÍKOVÁ KOSMETIKA „FABERLIC“ ÚČINNĚ BOJUJE SE STÁRNUTÍM POKOŽKY, MÁ OKAMŽITÝ VIDITELNÝ VÝSLEDEK! ČÍM DÉLE SE KOSMETIKA POUŽÍVÁ, TÍM LEPŠÍ JSOU VÝSLEDKY!!! ❤️ ❤️ ❤️

🎀 Čas strávený na čerstvém vzduchu přispívá ke krásnému vzhledu naší pokožky, která začíná být hladkou, dostává zdravou barvu a vypadá mladší.

Je to výsledkem toho, že buňky epidermu jsou nasycovány kyslíkem, což významně zlepšuje metabolismus, a tím se pleť omlazuje a osvěžuje.

Podstatnou část potřebného kyslíku buňky epidermu získávají bezprostředně ze vzduchu.

Znečištěné ovzduší, stresy, špatná ekologie, kouření apod. snižují spotřebu kyslíku.

To má za následek snížení aktivity enzymů a zpomalení metabolismu pokožky. Pokožka stárne, vypadá unaveně a tvoří se na ní vrásky.

Efektivním řešením omlazení pokožky jsou procedury kyslíkové mezoterapie – nasycení pokožky kyslíkem a výživnými látkami v salónu krásy za pomocí speciálního vybavení. Ale navštěvovat kosmetičku každý den si z různých důvodů nemůže dovolit každý. Stejně efektivní a mnohem pohodlnější způsob nasycení pokožky kyslíkem a výživnými látkami je používání kyslíkové kosmetiky.

Používání kyslíkové kosmetiky doplňuje nedostatek kyslíku a povzbuzuje buňky k lepšímu trávení biologicky aktivních látek.

🎀 VÝSLEDEK POUŽÍVÁNÍ KYSLÍKOVÉ KOSMETIKY „FABERLIC“ PŘEKONÁVÁ VEŠKERÁ OČEKÁVÁNÍ!

Efektivně vyřešit složitý úkol výroby kyslíkové kosmetiky se povedlo mezinárodní společnosti Faberlic.

Když v roce 1984 ruští vědci vyvinuli unikátní složení umělé krve, ve francouzských laboratořích se začalo se zkoušením jeho využití v kosmetických přípravcích. Mnohaleté výzkumy, zkoušky a testy je přivedli k vývoji unikátního přípravku s názvem AQUAFTEM© .

AQUAFTEM© přenáší do buněk obrovské množství kyslíku, přitom nemá žádné chemické reakce s jinými složkami kosmetických přípravků.

Díky přípravkům AQUAFTEM© se v hlubokých vrstvách pokožky náhle aktivuje trávení biologicky aktivních látek, zvyšuje se obsah kolagenu a elastinu, buňky pokožky regenerují své zdraví a mládí.

V roce 1997 společnost Faberlic uvedla na trh nejnovější kosmetické přípravky s heslem „Aquaftem – objev tisíciletí“ a kyslíková kosmetika se stala opravdu revoluční novinkou.

Nasytí tkáně pokožky molekulárním kyslíkem přispívá k aktivizaci syntézy kolagenu, zpevnění stěn cév, obnovení lokální mikrocirkulace.

Stimuluje obnovení buněk epidermis, narovnává povrch pokožky a zlepšuje barvu tváře. Usnadňuje pronikání biologicky aktivních složek a vláhy do pokožky, stimuluje látkovou výměnu a regeneraci buněk pokožky.

—Má efektivní zvlhčující účinky.

—Nemá kontraindikaci a věkové ohraničení.

—Posiluje aktivitu jiných kosmetických preparátů.

—Zmenšuje výskyt alergických reakcí: odstraňuje svrbění, zčervenání a otoky.

—Má nepřekonatelné protispáleninové účinky při termických, slunečních či chemických popáleninách.

—Chladí pokožku, snižuje povrchovou teplotu, zabraňuje tvorbě puchýřů a vzniku infekcí. Zrychluje procesy regenerace.

—Napomáhá rychlému hojení odřenin a pooperačních švů.

—Receptury kosmetických preparátů Faberlic byly vytvořeny na základě tradiční ruské kosmetické školy, za použití nových aktivních přírodních složek (například výtažky z mořských řas, exotického ovoce – mango, papája, avokádo, dále pak z pšeničných, mléčných a hedvábných proteinů, éterických olejů a podobně).

🎀 PŘEDNOSTI KOSMETIKY FABERLIC:

1) Lehko proniká do hlubokých vrstev pokožky, normalizuje látkovou výměnu

2) Molekulární kyslík zabezpečuje optimální stav procesů životních činností v buňkách pokožky.

3) Schopnost dodávat bioaktivní složky přímo do buněk pokožky.

4) Značně zvyšuje ochranné bariérové vlastnosti pokožky, zvlášť k mikroorganismům a bakteriím.

5) Aktivuje regeneraci buněk pokožky.

6) Zvětšuje tvorbu vlastního kolagenu a elastinu pokožky, obnovuje její elastičnost a pevnost.

7) Snižuje povrchovou teplotu pokožky při popáleninách a zápalech.

8) Nevyvolává alergie a podráždění (hypoalergennost AQUAFTEMu potvrzují četné klinické výzkumy, protože původně preparát používali jenom pro medicínské účely).

9) Aktivuje lokální imunní systém a pomáhá hojení poranění, má antibakteriální účinky.

🎀 Kosmetika Faberlic odstraňuje kyslíkové hladovění pokožky a zároveň podporuje látkovou výměnu v pokožce v optimálním stavu, zachovává zdraví a mládí.

-Takový efekt má díky přítomnosti patentovanému Aquaftemu.

-Na rozdíl od peroxidových složek, které fungují povrchně a jsou zdrojem atomárního, moc aktivního radikálu kyslíku, schopného zničit ochrannou bariéru pokožky, s Aquaftemem pokožka dostává molekulární kyslík.

-Ten proniká do všech vrstev pokožky a je zpracováván buňkami a tkáněmi organizmu tak přirozeně, jako by kyslík přicházel se vzduchem přes póry nebo s hemoglobinem krví cévami.

-Aquaftem několikrát zvyšuje efektivnost jiných užitečných prostředků obsahujících kosmetické složky, má výrazné antibakteriální, protialergické a protispáleninové účinky. V důsledku používání kosmetiky s Aquaftemem buňky pokožky rychle obnovují své zdraví a především, při štěpení dávají plnohodnotné „potomstvo“.

-Přitom Aquaftem je absolutně neškodný pro organizmus člověka, protože netvoří žádné chemické spojení s tkáněmi pokožky a neshromažduje se v ní, ale po splnění svého úkolu se postupně vypařuje povrchem pokožky.

-Nejjemnější krémové emulze s Aquaftemem se okamžitě vsakují do pleti, nezanechávají mastný lesk, příjemně chladí a uklidňují pokožku, dělají ji jemnou a hedvábnou.

-Faberlic vyrábí více než 5000 kosmetických produktů ve vlastních výrobnách (unikátní vybavení pro ně vyráběli v České republice), a také ve výrobnách – Intercos a Brivaplast & Zignago Vetro (Itálie), Fiabila (Francie), Faber Castel (Německo). Kyslíková kosmetika Faberlic – to je vysoká účinnost, výborná kvalita a dostupná cena.

-NOVAFTEM-O2™: – dodává kyslík do hlubokých vrstev pokožky dvojím způsobem – zvenku ze vzduchu a zevnitř za pomocí proudící krve, čímž 1,5 krát zlepšuje mikrocirkulaci. – vytváří v buňkách zásobu kyslíku na 8 hodin, kterou pokožka spotřebovává podle potřeby během celého dne

-Během uplynulých let se společnost Faberlic přeměnila na velký mezinárodní koncern s ročním prodejním obratem více než 160 miliónů euro.a dostala se na 64 místo nejúspěšnějších firem na světě

-Faberlic neustále provádí výzkumy v oblasti vývoje moderních receptur a kosmetických vzorců, aktivně spolupracuje se známými laboratořemi Uniqema, Gattefosse, ISP, Pentapharm, Silab, Sederma, Symrise, Croda. Společnost má více než 34 patentů na vědecké práce v oblasti kosmetiky.

-V roce 2007, jako výsledek spolupráce Laboratoře Faberlic a japonské laboratoře „Nikko-Chemical“ – vedoucího světového výrobce inovačních kosmetických přísad, byl vyvinut nový vzorec kyslíkové kosmetiky „Novaftem-O2“. AQUAFTEM© – je unikátní prostředek na oddálení stárnutí pokožky

-Kyslíková kosmetika Faberlic má úspěch ve více jak 42 státech celého světa (v Evropě, na blízkém východě a dokonce na Novém Zélandu).

Není k dispozici žádný popis fotky.

❓ Otázka: Existuje nějaký důkaz, že kyslíkové krémy společnosti Faberlic skutečně dodávají kůži kyslík?

✅ Odpověď odborníka: Po použití naší kosmetiky se obsah kyslíku v hlubokých vrstvách epidermis zvýší o 10-50%. Takový rozptyl v indikátorech je důsledkem skutečnosti, že kůže pohltí pouze množství kyslíku, které potřebuje. Čím horší je stav kůže, tím více kyslíku to vyžaduje. Tato měření byla provedena v 1. lékařské akademii. Sechenov speciální zařízení, vybavené Clarkovými elektrodami, které umožňují stanovit parciální tlak kyslíku v kůži.

❓ Otázka: Je pravda, že kyslík iniciuje zrychlení oxidačních reakcí, s nimiž bojuje celá světová kosmetologie?

✅ Odpověď odborníka: Co je to volný radikál? Toto je „nižší“ molekula s nepárovým elektronem. Aby se zotavil, stal se plný, reaguje s molekulami buněčných membrán a tím zničí zdravé buňky. Přivádíme do kůže molekulární kyslík. Jedná se o úplnou molekulu, která se jednoduše nemusí zapojovat do takových reakcí. Do těla se kyslík okamžitě vstřebává v mitochondriích buněk, a tak jim dodává energii, aby podpořili všechny jejich životní procesy.

❓ Otázka: Nedávno jsem od zákazníka slyšel, že kyslíková kosmetika nemůže být použita v zimě, říkají, že zmrzne na kůži. Jak více vysvětlit, že tomu tak není?

✅ Odpověď odborníka: Kyslík neovlivňuje teplotu pokožky a nepřispívá k její namrzání. Naopak, Faberlic kosmetika stimuluje krevní oběh a to zase zlepšuje termoregulaci. Omezení používání naší kosmetiky v zimě se hodí do obecných zákonů péče o pleť: Nemůžete jít okamžitě po nanesení zvlhčovače, musíte počkat asi 30 minut, dokud se nevrátí. A v zimě, než půjdete ven na ulici, nepotřebujete používat pečující gely. Většina produktů společnosti Faberlic obsahuje rostlinné oleje, lipidy, které dokonale chrání pokožku před chladem i větrem.