SPOLEČNOST

Faberlic je největší ruská společnost na trhu přímého prodeje, výrobce unikátní patentované kyslíkové kosmetiky, která dodává kyslík do hlubokých vrstev pokožky.

Dekorativní kosmetiku vyrábí italská společnost Intercos. Parfémové kompozice se vyrábí ve Francii parfuméry výhradmě pro Faberlic.

Společnost vyrábí více než 8 000 položek produkce, má 34 ruských a zahraničních patentů

Faberlic je tak umístěn v TOP-100 největších kosmetických společností.

Vlastní výroba zaručuje vysokou kvalitu kosmetiky: všechny dodávané výrobky splňují mezinárodní standarty.

Hodnocení bezpečnosti produkce Faberlic se provádí metodami In Vitro a zkouška na zvířatech se neprovádějí

Více o společnosti zde: https://1url.cz/Sz85t

UNIKÁTNÍ KYSLÍKOVÁ KOSMETIKA FABERLIC A PROČ JÍ ZAČÍT POUŽÍVAT ?

❤️ ❤️ ❤️ KYSLÍKOVÁ KOSMETIKA „FABERLIC“ ÚČINNĚ BOJUJE SE STÁRNUTÍM POKOŽKY, MÁ OKAMŽITÝ VIDITELNÝ VÝSLEDEK! ČÍM DÉLE SE KOSMETIKA POUŽÍVÁ, TÍM LEPŠÍ JSOU VÝSLEDKY!!! ❤️ ❤️ ❤️

🎀 Čas strávený na čerstvém vzduchu přispívá ke krásnému vzhledu naší pokožky, která začíná být hladkou, dostává zdravou barvu a vypadá mladší.

Je to výsledkem toho, že buňky epidermu jsou nasycovány kyslíkem, což významně zlepšuje metabolismus, a tím se pleť omlazuje a osvěžuje.

Podstatnou část potřebného kyslíku buňky epidermu získávají bezprostředně ze vzduchu.

Znečištěné ovzduší, stresy, špatná ekologie, kouření apod. snižují spotřebu kyslíku.

To má za následek snížení aktivity enzymů a zpomalení metabolismu pokožky. Pokožka stárne, vypadá unaveně a tvoří se na ní vrásky.

Efektivním řešením omlazení pokožky jsou procedury kyslíkové mezoterapie – nasycení pokožky kyslíkem a výživnými látkami v salónu krásy za pomocí speciálního vybavení. Ale navštěvovat kosmetičku každý den si z různých důvodů nemůže dovolit každý. Stejně efektivní a mnohem pohodlnější způsob nasycení pokožky kyslíkem a výživnými látkami je používání kyslíkové kosmetiky.

Používání kyslíkové kosmetiky doplňuje nedostatek kyslíku a povzbuzuje buňky k lepšímu trávení biologicky aktivních látek.

🎀 VÝSLEDEK POUŽÍVÁNÍ KYSLÍKOVÉ KOSMETIKY „FABERLIC“ PŘEKONÁVÁ VEŠKERÁ OČEKÁVÁNÍ!

Efektivně vyřešit složitý úkol výroby kyslíkové kosmetiky se povedlo mezinárodní společnosti Faberlic.

Když v roce 1984 ruští vědci vyvinuli unikátní složení umělé krve, ve francouzských laboratořích se začalo se zkoušením jeho využití v kosmetických přípravcích. Mnohaleté výzkumy, zkoušky a testy je přivedli k vývoji unikátního přípravku s názvem AQUAFTEM© .

AQUAFTEM© přenáší do buněk obrovské množství kyslíku, přitom nemá žádné chemické reakce s jinými složkami kosmetických přípravků.

Díky přípravkům AQUAFTEM© se v hlubokých vrstvách pokožky náhle aktivuje trávení biologicky aktivních látek, zvyšuje se obsah kolagenu a elastinu, buňky pokožky regenerují své zdraví a mládí.

V roce 1997 společnost Faberlic uvedla na trh nejnovější kosmetické přípravky s heslem „Aquaftem – objev tisíciletí“ a kyslíková kosmetika se stala opravdu revoluční novinkou.

Nasytí tkáně pokožky molekulárním kyslíkem přispívá k aktivizaci syntézy kolagenu, zpevnění stěn cév, obnovení lokální mikrocirkulace.

Stimuluje obnovení buněk epidermis, narovnává povrch pokožky a zlepšuje barvu tváře. Usnadňuje pronikání biologicky aktivních složek a vláhy do pokožky, stimuluje látkovou výměnu a regeneraci buněk pokožky.

—Má efektivní zvlhčující účinky.

—Nemá kontraindikaci a věkové ohraničení.

—Posiluje aktivitu jiných kosmetických preparátů.

—Zmenšuje výskyt alergických reakcí: odstraňuje svrbění, zčervenání a otoky.

—Má nepřekonatelné protispáleninové účinky při termických, slunečních či chemických popáleninách.

—Chladí pokožku, snižuje povrchovou teplotu, zabraňuje tvorbě puchýřů a vzniku infekcí. Zrychluje procesy regenerace.

—Napomáhá rychlému hojení odřenin a pooperačních švů.

—Receptury kosmetických preparátů Faberlic byly vytvořeny na základě tradiční ruské kosmetické školy, za použití nových aktivních přírodních složek (například výtažky z mořských řas, exotického ovoce – mango, papája, avokádo, dále pak z pšeničných, mléčných a hedvábných proteinů, éterických olejů a podobně).

🎀 PŘEDNOSTI KOSMETIKY FABERLIC:

1) Lehko proniká do hlubokých vrstev pokožky, normalizuje látkovou výměnu

2) Molekulární kyslík zabezpečuje optimální stav procesů životních činností v buňkách pokožky.

3) Schopnost dodávat bioaktivní složky přímo do buněk pokožky.

4) Značně zvyšuje ochranné bariérové vlastnosti pokožky, zvlášť k mikroorganismům a bakteriím.

5) Aktivuje regeneraci buněk pokožky.

6) Zvětšuje tvorbu vlastního kolagenu a elastinu pokožky, obnovuje její elastičnost a pevnost.

7) Snižuje povrchovou teplotu pokožky při popáleninách a zápalech.

8) Nevyvolává alergie a podráždění (hypoalergennost AQUAFTEMu potvrzují četné klinické výzkumy, protože původně preparát používali jenom pro medicínské účely).

9) Aktivuje lokální imunní systém a pomáhá hojení poranění, má antibakteriální účinky.

🎀 Kosmetika Faberlic odstraňuje kyslíkové hladovění pokožky a zároveň podporuje látkovou výměnu v pokožce v optimálním stavu, zachovává zdraví a mládí.

-Takový efekt má díky přítomnosti patentovanému Aquaftemu.

-Na rozdíl od peroxidových složek, které fungují povrchně a jsou zdrojem atomárního, moc aktivního radikálu kyslíku, schopného zničit ochrannou bariéru pokožky, s Aquaftemem pokožka dostává molekulární kyslík.

-Ten proniká do všech vrstev pokožky a je zpracováván buňkami a tkáněmi organizmu tak přirozeně, jako by kyslík přicházel se vzduchem přes póry nebo s hemoglobinem krví cévami.

-Aquaftem několikrát zvyšuje efektivnost jiných užitečných prostředků obsahujících kosmetické složky, má výrazné antibakteriální, protialergické a protispáleninové účinky. V důsledku používání kosmetiky s Aquaftemem buňky pokožky rychle obnovují své zdraví a především, při štěpení dávají plnohodnotné „potomstvo“.

-Přitom Aquaftem je absolutně neškodný pro organizmus člověka, protože netvoří žádné chemické spojení s tkáněmi pokožky a neshromažduje se v ní, ale po splnění svého úkolu se postupně vypařuje povrchem pokožky.

-Nejjemnější krémové emulze s Aquaftemem se okamžitě vsakují do pleti, nezanechávají mastný lesk, příjemně chladí a uklidňují pokožku, dělají ji jemnou a hedvábnou.

-Faberlic vyrábí více než 5000 kosmetických produktů ve vlastních výrobnách (unikátní vybavení pro ně vyráběli v České republice), a také ve výrobnách – Intercos a Brivaplast & Zignago Vetro (Itálie), Fiabila (Francie), Faber Castel (Německo). Kyslíková kosmetika Faberlic – to je vysoká účinnost, výborná kvalita a dostupná cena.

-NOVAFTEM-O2™: – dodává kyslík do hlubokých vrstev pokožky dvojím způsobem – zvenku ze vzduchu a zevnitř za pomocí proudící krve, čímž 1,5 krát zlepšuje mikrocirkulaci. – vytváří v buňkách zásobu kyslíku na 8 hodin, kterou pokožka spotřebovává podle potřeby během celého dne

-Během uplynulých let se společnost Faberlic přeměnila na velký mezinárodní koncern s ročním prodejním obratem více než 160 miliónů euro.a dostala se na 64 místo nejúspěšnějších firem na světě

-Faberlic neustále provádí výzkumy v oblasti vývoje moderních receptur a kosmetických vzorců, aktivně spolupracuje se známými laboratořemi Uniqema, Gattefosse, ISP, Pentapharm, Silab, Sederma, Symrise, Croda. Společnost má více než 34 patentů na vědecké práce v oblasti kosmetiky.

-V roce 2007, jako výsledek spolupráce Laboratoře Faberlic a japonské laboratoře „Nikko-Chemical“ – vedoucího světového výrobce inovačních kosmetických přísad, byl vyvinut nový vzorec kyslíkové kosmetiky „Novaftem-O2“. AQUAFTEM© – je unikátní prostředek na oddálení stárnutí pokožky

-Kyslíková kosmetika Faberlic má úspěch ve více jak 42 státech celého světa (v Evropě, na blízkém východě a dokonce na Novém Zélandu).

Není k dispozici žádný popis fotky.

❓ Otázka: Existuje nějaký důkaz, že kyslíkové krémy společnosti Faberlic skutečně dodávají kůži kyslík?

✅ Odpověď odborníka: Po použití naší kosmetiky se obsah kyslíku v hlubokých vrstvách epidermis zvýší o 10-50%. Takový rozptyl v indikátorech je důsledkem skutečnosti, že kůže pohltí pouze množství kyslíku, které potřebuje. Čím horší je stav kůže, tím více kyslíku to vyžaduje. Tato měření byla provedena v 1. lékařské akademii. Sechenov speciální zařízení, vybavené Clarkovými elektrodami, které umožňují stanovit parciální tlak kyslíku v kůži.

❓ Otázka: Je pravda, že kyslík iniciuje zrychlení oxidačních reakcí, s nimiž bojuje celá světová kosmetologie?

✅ Odpověď odborníka: Co je to volný radikál? Toto je „nižší“ molekula s nepárovým elektronem. Aby se zotavil, stal se plný, reaguje s molekulami buněčných membrán a tím zničí zdravé buňky. Přivádíme do kůže molekulární kyslík. Jedná se o úplnou molekulu, která se jednoduše nemusí zapojovat do takových reakcí. Do těla se kyslík okamžitě vstřebává v mitochondriích buněk, a tak jim dodává energii, aby podpořili všechny jejich životní procesy.

❓ Otázka: Nedávno jsem od zákazníka slyšel, že kyslíková kosmetika nemůže být použita v zimě, říkají, že zmrzne na kůži. Jak více vysvětlit, že tomu tak není?

✅ Odpověď odborníka: Kyslík neovlivňuje teplotu pokožky a nepřispívá k její namrzání. Naopak, Faberlic kosmetika stimuluje krevní oběh a to zase zlepšuje termoregulaci. Omezení používání naší kosmetiky v zimě se hodí do obecných zákonů péče o pleť: Nemůžete jít okamžitě po nanesení zvlhčovače, musíte počkat asi 30 minut, dokud se nevrátí. A v zimě, než půjdete ven na ulici, nepotřebujete používat pečující gely. Většina produktů společnosti Faberlic obsahuje rostlinné oleje, lipidy, které dokonale chrání pokožku před chladem i větrem.

PRODUKCE

V sortimentu Faberlic je také celá škála přípravků pro péči o pokožku a vlasy, exkluzívní francouzská parfumerie, dekorativní kosmetika, produkty pro domácnost a zdraví, dětské, dámské a pánské oděvy, prádlo, doplňky a obuv.

V nabídce je přes 8000 položek

Portfolio produktů:

Dekorativní kosmetika

Může jít o obrázek kosmetika

Péče o pleť

Může jít o obrázek kosmetika

Péče o tělo

Může jít o obrázek kosmetika

Péče o vlasy

Může jít o obrázek 1 person a text that says 'ভর FABERLIC ありす ARISU FABERLIC ありす ARISU FABERLIC ありす ARISU ありす ARISU FABERLIC ありす ARISU FABERLIC ありす ARISU FE'

Parfumerie

Může jít o obrázek vůně

Péče o domácnost

Není k dispozici žádný popis fotky.

Kosmetika pro děti

Není k dispozici žádný popis fotky.

Kosmetika pro muže

Není k dispozici žádný popis fotky.

Péče o domácí mazlíčky

Může jít o obrázek pes

Zdraví

Není k dispozici žádný popis fotky.

Móda

Může jít o obrázek 1 osoba